Ziemassvētku noskaņai

Lai piepildās visi tie sapņi, 
Kas mīlēti, loloti, kamolā satīti, 
Kā bērnības rakstainie dūraiņi – 
Mīļākie, siltākie, vienīgie. —–

Ziemassvētku laiks cilvēku nomierina, liek apstāties un padomāt, cik vērtīgs ir bijis aizvadītais gads. Vai bieži esam bijuši ar sevi apmierināti, vai ir nācies vairāk nožēlot padarīto? Katram ir sava dzīve un neviens to Jūsu vietā nenodzīvos. Tāpēc ir vērts, ik pa laikam atskatīties un pārdomāt, kā dzīvot tālāk. Šis ir brīnišķīgs laiks, cilvēki kļūst iecietīgāki, saprotošāki, atklātāki un varbūt, savstarpējā mīlestība un labsirdība ir vērojama biežāk nekā agrāk! 
Arī mūsu pagastā pagājis gada neprātīgais skrējiens, pilns ar jaukiem un ne tik jaukiem pārsteigumiem. Mums ir izdevies atmodināt vienu lielu daļu pagasta ļaužu, kas tagad skatās nākotnē ar nedaudz citādu skatu uz lietām. Pamodusies cerība un ticība jau aug, vēl tikai savstarpējai mīlestībai ir laika pietrūcis nedaudz. 
Darāmā vēl ir ļoti daudz un tikai kopējiem spēkiem mēs varam tos paveikt. Lai izdodas Jums Ziemassvētku zvaigzni saskatīt, kas Jaunā gadā spētu Jums dzīvē ceļu parādīt. Mīlestību, iecietību un pārticību katrā ģimenē.