Pavasara atnākšana ir jānosvin!!

PAVASARA ATNĀKŠANA IR JĀNOSVIN!

31.martā , Pirmajās Lieldienās, gaidīsim Ambeļu KN, lai kopīgi svinētu pavasara atnākšanu.
Plkst.14.00 pasākums „Raibos Leldinis Ambeļūs” ar tradicionālām un radošām aktivitātēm, plkst.22.00 Lieldienu groziņballe kopā ar grupu „Migla”—–

Lieldienās vajag priecāties un darboties, lai viss pavasaris būtu priecīgs un darbīgs, tāpēc pēcpusdienā plkst.14.00 Ambeļu KN siltajās telpās aicinām uz tradicionālām un krāsaini radošām aktivitātēm.
Vistu olas sakrāsojiet mājās, lai var droši piedalīties olu cīņās, bet uz vietas krāsosim dekoratīvās olas un rotāsim Lieldienu koku. Protams, visi kopā izdziedāsim pavasarīgas dziesmas un iesim rotaļās kopā ar Ambeļu kultūras nama pašdarbniekiem.
Pirmoreiz Ambeļu KN iespēja iegūt uz sejas jaukus zīmējumus, ko veidos body art māksliniece Mārīte. Tas protams izmaksās nelielas naudiņas(Ls 0.50-1.00), bet aktīvākie un zinošākie pasākuma dalībnieki varēs nopelnīt bezmaksas apgleznošanu.
Tie, kuri mīl fotografēties, varēs apmeklēt Lieldienu zaķa fotosalonu un iegūt digitālas fotogrāfijas pavasarīgās noskaņās.
Gaidām bērnus ar vecākiem un vecvecākiem, jauniešus ar draugiem un visus, visus, visus…

Vakarā plkst.22.00 jauniešus un pieaugušos aicinām izdejoties Lieldienu groziņballē un kopīgi sagaidīt pulksteņu pārgriešanu uz vasaras laiku. Par piemērotu muzikālo noformējumu parūpēsies grupa „Migla” no Aglonas, bet par groziņu saturu jūs paši. Tikai neaizmirstam paņemt 2 latus ieejas biļetei.
Draugu kompānijām piedāvājam rezervēt galdiņus savlaicīgi –līdz 31.03. plkst.20.00

Vairāk informācijas pa t.29142802

Informāciju sagatavoja:
Ambeļu kultūras nama vadītāja
Ingrīda Skutele
skuteleingrida@inbox.lv