Meteņdienas jampadracis

 1.martā aicinām uz Meteņdienas jampadraci Ambeļos. Jau ilgus gadus notiekošo ziemas pavadīšanas pasākumu šogad esam papildinājuši ar jaunām izpausmes formām.—–

Kaut arī ziema mūs šogad nav lutinājusi ar skaistu sniega segu, tomēr gribam no tās  atvadīties, jautri izkustēties, sadziedāties un uzdancot pirms sākas kristiešu Lieldienu gavēnis. Vēl jo vairāk prieks, ka šogad varam kopā svinēt gan Aizgavēni, gan Masļeņicu. Arī Ambeļu pagastā dzīvo dažādu tautību un ticību cilvēki, tāpēc gribam šajā dienā padalīties katrs ar savām tradīcijām un draudzīgi nosvinēt svētkus kopā.

Plkst.12.00 pie Ambeļu Brīva laika un sporta centra gaidām visus , kas labprāt aktīvi izkustētos un sportiski sacenstos, kā tas pienākas pēc Aizgavēņa ticējumiem, ietu rotaļās, sadziedātos un pavadītu ziemu, sadedzinot salmu lelli pēc Masļeņicas tradīcijām. Protams, neizpaliks arī čaklo saimnieču sarūpētais cienasts – pankūkas ar dažādām piedevām.

Plkst.19.00 Ambeļu KN aicinām uz koncertu jautrās noskaņās. Savus priekšnesumus jums rādīs Ambeļu KN kolektīvi „Speiga”, „Romaška”, „O.K.DANCE” un mūsu ciemiņi -Preiļu novada Aizkalnes TN pašdarbnieki. Ieeja uz pasākumu brīva.

Plkst.21.00 Meteņa diskoballe visām paaudzēm. Varat pieteikt arī galdiņus pa t.29142802. Ieeja EUR 1.00

Informāciju sagatavoja:

Ingrīda Skutele

Ambeļu KN vadītāja