Meteņdiena

 

Sestdien, 6.februārī, pie Ambeļu KN notika kārtējā Ambeļu pagasta sporta diena „Meteņdienas jampadracis”. Šis pasākums pulcināja izturīgākos un aktīvākos pagasta cilvēkus, kas, nebaidoties no sala un vēja, sanāca kopā, lai sacenstos ziemas sporta disciplīnās – jautrajā biatlonā, hokeja ripas metienos pa vārtiem, šautriņās un straujā nobraucienā ar ragaviņām pa Ambeļu parka stāvāko aleju.—–
Sporta dienu organizēja pagasta sporta pasākumu organizators Juris Aleksejevs kopā ar aktīvākajiem pagasta jauniešiem un kultūras nama darbiniekiem. Bija padomāts arī par pagasta mazajiem iedzīvotājiem, kuri varēja izmēģināt dažādas spēles kluba telpās un arī pirmoreiz dzīvē izbaudīt braucienu ar slēpēm.
Sporta sacensību rezultāti tika izvērtēti un veiksmīgākie saņēma diplomus un piemiņas medaļas. Neizpalika arī balvas, kuras izgatavoja vietējais amatnieks O.Skromāns. Pasākumu atbalstīja Ambeļu pagasta pārvaldes vadītājs G.Melnis, aktīvi piedaloties sacensībās.

Gaidot sacensību rezultātu apkopošanu, kultūras namā varēja iedzert siltu tēju un uzspēlēt galda spēles. Protams, rezultāti bija diezgan tālu no olimpiskajiem, tomēr galvenais šajā dienā bija draudzīgā un uzmundrinošā atmosfēra un prieks par aktīvu kopā būšanu. Gribētos aicināt arī pārejos ambeļiešus, pārvarēt kūtrumu un vairāk nākt kopā gan sportiskās, gan kultūras aktivitātēs.

Ambeļu KN kultūras pasākumu organizatore Ingrīda Skutele