Ambeļos pirmklasnieki gatavoja veiksmes talismanus.

31.augusta pēcpusdienā Ambeļu KN notika tradicionālais pasākums “Sveika, skola!”. Uz to tika aicināti topošie pirmklasnieki un piecgadnieki ar ģimenēm, kā arī citi skolēni un studenti no Ambeļu pagasta.

Pasākums tika ieskandināts ar dziesmu par rudeni un āboliem, kuru raža šogad ir labi padevusies. Kupls pulciņš šogad ir arī topošo pirmklasnieku, kuri deklarēti Ambeļu pagastā. Skolas gaitas dažādās mācību iestādēs uzsāks 11 pagasta pirmklasnieki un 3 piecgadnieki.

Ieradušos skolēnus un viņu ģimenes uzrunāja Ambeļu KN vadītāja Ingrīda Skutele, kura pasniedza topošajiem pirmklasniekiem nelielas mācībām noderīgas dāvaniņas un novēlēja veselību un veiksmi jaunajā mācību gadā. Lai veiksme tiešām būtu kopā ar katru skolēnu, tika piedāvāta iespēja katram izgatavot 3 veiksmes talismanus – ābolu no gāzbetona gudrībai, bišu vaska svecīti dvēseles gaišumam un smaržīgu ziepju gabaliņu veselībai.

Ģimenes ar aizrautību ķērās klāt radošajiem darbiem un ātri vien paši izgatavoja savus veiksmes talismanus. Protams, viņiem palīdzēja meistars Valdis Grebežs, Ingrīda Skutele un Edvards Putāns.

Pateicamies par palīdzību pasākuma sagatavošanā skanīgajiem dziedātājiem Katjai, Katrīnai, Kristiānam, viņu vecākiem un skolotājam Aleksandram, kā arī māmiņai Daigai Matisānei par palīdzību pasākuma iemūžināšanā fotogrāfijās.

Lai visiem radošs, veselīgs un  veiksmīgs 2016./2017. mācību gads!

 

Informāciju sagatavoja Ambeļu KN vadītāja Ingrīda Skutele