Ambeļos izveidota publiska atpūtas vieta Višķu ezera krastā

„Ambeļu ciema attīstības biedrības „Cerība”” valdes priekšsēdētāja Osvalda Skromāna vadībā ir realizēts projekts „Atpūta pie ezera” —–

(projekta Nr.12-03-ZL16-Z401201-000007).

 Projekta ietvaros ir izveidots jauns piebraucamais ceļš ar grants segumu (500 m garumā) līdz ezera krastam, stāvlaukums (900 m2 ), 4 koka galdi ar jumtiem un atkritumu urnām, grils, zivju kūpinātava, ugunskura vieta, pārģērbšanās kabīne, tualete, taka līdz ezeram, un laivu piestātne.

 

Projekta rezultātus jau ir augsti novērtējuši Ambeļu iedzīvotāji un viņu viesi. Kuri brīvdienās un brīvajā laikā labprāt pavada savu laiku jaunizveidotajā atpūtas laukumā, ezera krastā. Laukumu izmanto arī daudzi zveinieki no citiem pagastiem un pilsētas, kuri ērti novieto savas automašīnas izveidotajā stāvlaukumā, un tālāk dodas ar savām laivām.

Realizējot šo projektu biedrība „Ambeļu ciema attīstības biedrība „Cerība”” ir sasniegusi savu mērķi, rūpējoties par vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, un Ambeļu tēla popularizēšanu, kā arī piesaistot tūristus apmeklēt mūsu pagastu, ar viņa skaisto un neatkārtamo dabu.

Tas Ambeļu iedzīvotājos ievieš lepnumu par mūsu pagastu, kurā notiek izmaiņas uz labāko pusi. Un beidzot ambeliešiem ir sava atpūtas vieta ezera krastā, pēc kuras viņi jau sen ilgojās.

Ambeļu pagasta pārvalde un vietējie iedzīvotāji ir pataicīgi projekta realizētājiem: biedrības „Ambeļu ciema attīstības biedrības „Cerība”” valdes priekšsēdētājam Osvaldam Skromānam un  SIA „SPERO SK” par paveikto darbu un ieguldījumu Ambeļu pagasta attīstībā.