6.augustā Ambeļos tiks svinēti 5.pagasta svētki

Ambeļos tiks svinēti 5.pagasta svētki

2011.gada 6.augustā Ambeļos tiks svinēti 5.pagasta svētki. Visas dienas garumā notiks dažādi pasākumi- sporta svētki stadionā, radošās darbnīcas pie skolas ēkas, izstādes atklāšana pārvaldes zālē, koncerts „Sapņu mozaīka” un jaunās grīdas iedejošana rekonstruētajā kultūras namā. Savukārt, nākošajā dienā, 7.augustā, notiks dievkalpojums un kapusvētki Ambeļu kapsētā.

Video —–

Pagasta svētki turpina 2007.gadā aizsākto tradīciju pulcēt ambeliešus un draugus, lai satiktos un atskatītos uz pagastā paveikto un sasniegto. Šie svētki tiek rīkoti sestdienā pirms Ambeļu kapusvētkiem, kas gadiem ilgi notiek augusta pirmajā svētdienā, kad uz dzimto pusi sabrauc kādreizējie ambelieši ar savām ģimenēm un draugiem.

Kas interesants sagaida visus šajos svētkos?
Sporta sacensību (Programma) ( Nolikums) laikā komandas varēs cīnīties par vērtīgām balvām, bērniem būs bezmaksas piepūšamās atrakcijas, bet drosmīgākie varēs izmēģināt kāpšanas sienu.
Jauna norise svētku programmā būs radošās darbnīcas, kurās interesenti varēs iepazīties ar klūgu pīšanas pamatiem, iemēģināt roku darbojoties ar krāsām.
Tomēr vissvarīgākais notikums būs Ambeļu kultūras nama atklāšana pēc rekonstrukcijas. Pateicoties Daugavpils novada domes atbalstam un dalībai LAD projektu konkursā, kultūras nams ir pārtapis – ieguvis jaunas tehniskās komunikācijas un skaistas iekštelpas. Apmeklētāji ar pārveidoto namu varēs iepazīties koncertā „Sapņu mozaīka” un iedancot jauno grīdu grupas „Trīs vīri laivā” mūzikas pavadījumā.

Ceram, ka Ambeļa pagasta svētkos būs labvēlīgi laika apstākļi un apmeklētāji pie mums gūs pozitīvus pārdzīvojumus un būs aktīvi, piedaloties mūs turpmākajos pasākumos.

Pasākuma organizatori: Ambeļu pagasta pārvalde, Ambeļu kultūras nams

Sadarbības partneri: Daugavpils novada kultūras centrs, „Ambeļu ciema attīstības biedrība „Cerība””, biedrība „Jubra”, Daugavpils rajona lauksaimnieku apvienība, Špoģu mūzikas un mākslas skola, lietišķās mākslas studija”Pūpoli”

Papildus informācija:
Ingrīda Skutele
Ambeļu KN vadītāja
skuteleingrida@inbox.lv
tel. 28701343